aboutus

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd.

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: PULLNER
No. Çalışanları: 130~150
Yıllık satış: 5,000,000.00-8,000,000.00
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Shanghai Pullner Filtrasyon Technology Co., Ltd.Ar-Ge, üretim ve mikro membran filtrasyon ekipmanları ve filtrasyon sistemlerinin satışını entegre eden tanınmış bir kuruluştur.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

 

 

Ana ürünlerimiz:

Membran kıvrımlı filtre kartuşu, Yüksek akışlı filtre kartuşu, Kondensat polisajlı kıvrımlı filtre elemanı, Kondensat polisaj ipi sargılı filtre elemanı, Membran sargılı filtre kartuşu, Eriyik üflemeli filtreler, Metal kamalı tel filtre, Metal sinterlenmiş ağ filtreler, Sinterlenmiş fiber keçe filtre ve güç sinterli filtreler;her türlü yağ ve gaz filtreleri.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

 

Üretim tesisi:

10.000 metrekarelik 100.000 seviyemiz varTemiz odave çeşitli hassas filtre kartuşları için 10'dan fazla üretim hattı.Uluslararası sertifikasyon standartlarına uygun olarak ürünlerin sıkı kalite kontrolü, Aynı zamanda, iyi yapılandırılmış üst düzey teknik Ar-Ge ve doğrulama ekibi ile donatılmıştır, müşterilere kaliteli ürünler sunar.

 

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 5

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ana uygulamalar:

Biyofarmasötik, yiyecek ve içecek, mikro elektronik, ince kimyasallar, su arıtma, laboratuvar ve diğer alanlar;LCD paneller, yarı iletken yongalar, yüksek saflıkta kimyasallar, API'ler, suyun yeniden kullanımı, kondensat filtrasyonu, suyun yeniden kullanımı vb.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 7

 

 

Çekme laboratuvarı:

Çeşitli test tesisleri ile donatılmıştır: Diyafram dağıtım cihazı, su tek geçişli test tezgahı, taramalı elektro mikroskop, bakteri tehdit laboratuvarı, çevrimiçi partikül dedektörü, diyafram test tezgahı, hava geçirgenliği test cihazı, filtre kartuşu bütünlük test cihazı, alanı simüle etmek için test arabası koşullar, vb. Birkaç test uzmanıyla, müşterilere hızla değişen koşullara yönelik çözümler sunar.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 8

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 9Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 10Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 11

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 12Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 13Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 14

 

 

Çektirme Sertifikaları:

Tesisimiz ISO19001, ISO14001, ISO45001 sertifikalarına sahiptir,birden fazla patent sertifikasına sahip yüksek teknoloji ürünü bir kuruluşuz.Suudi Aramco'nun onaylı satıcısı.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 15

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 16Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 17Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 18

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 19Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 20Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 21

 

Pullner Sergileri:

Tüm yıl boyunca filtrasyon endüstrisindeki profesyonel sergilere katıldık.Fuarda sadece yeni müşteriler ve onların ürün ihtiyaçları ile tanışmadık, aynı zamanda en son filtrasyon teknolojisi ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olduk.Mevcut ürünleri iyileştirmemiz ve yeni Ürünler geliştirmemiz için daha profesyonel bilgiler sağlar.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 22

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 23

 

Pullner Paketleme ve Nakliye:

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 24

 

 

Geçmiş

Çekme Tarihi

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 3Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

Hizmet

Pullner'ın En İyi Hizmeti

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Düşük fiyat​ Örnek Markalama

Pullner, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

Düşük fiyat numunesi Yapımı ve Testi mevcuttur.

Tüm distribütör ve kullanıcılara gelişen çözüm tasarımı sunuyoruz.

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
Gelişmiş test ekipmanlarını benimseyin, makinelerimizin mükemmel kalitesini sağlayan eksiksiz ve sıkı bir kalite kontrol sistemi kurun.

 

1-7 Gün Hızlı Teslimat
Seri üretim ve stok ve hazır ürünümüz var, bu ürünler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Acil PO için, öncelikli müşteri olarak sizinle ticaret yapacağız ve kargonuzu ilk defa üreteceğiz.
 
24 Saat Satış Sonrası Servis

Ücretsiz garanti onarımı:kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve kalite garanti süresinden sonra yedek parça ve bakım hizmeti için makul ücret.Ürüne ait kusurlarla ilgili sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

 
Yanıt verme süresi: Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.
 
Yedek parçalar: Müşterilere ürünlerle birlikte gerekli yedek parçalar da sağlanmaktadır.
 
Ücretsiz teknik eğitim: Teknik personelimiz, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işleyişinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edebilmelerini ve çözebilmelerini sağlamak için müşterilere ücretsiz olarak bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi verilmektedir.
 
Telefon soruşturması: satış sonrası ekibimiz, garanti süresi boyunca her ay, ürünlerin çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için kullanıcıya telefon veya e-posta gönderecektir.
 
Yerinde Servisyerinde teknik destek sağlamak.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-postamıza bekliyoruz:info@pullner.com , ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

 

 

Ekibimiz

Çekme Ekibi:

 

Pullner, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getiriyor.Ar-Ge Bölümümüz, Kalite Kontrol Bölümümüz, Satış Sonrası Hizmet Bölümümüz, Üretim Bölümümüz ve Satış Bölümümüz var, işimizin genişlemesi olarak daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.

 

Eğitim tüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

Her ayın başında kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz.Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, yalnızca kazanana ait olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler.Renkli açık hava etkinliklerimiz.Hayatın tadını çıkar.

 

 

 

Pullner Müşterileri:Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

Müşterilerden Geribildirim:

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 1 Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 3 Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 5 Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 6

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri