aboutus

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd.

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: PULLNER
No. Çalışanları: 130~150
Yıllık satış: 5,000,000.00-8,000,000.00
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. Ar-Ge, mikro membran filtrasyon ekipmanı ve filtrasyon sistemlerinin üretim ve satışını entegre eden tanınmış bir kuruluştur.

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Ana ürünlerimiz:membran kıvrımlı filtre kartuşu, yüksek akışlı filtre kartuşu, kondens parlatma kıvrımlı filtre elemanı, kondens parlatma ipi sargılı filtre elemanı, membran sargılı filtre kartuşu, eriyik üflemeli filtreler, metal kama telli filtre, metal sinterlenmiş ağ filtreler, sinterlenmiş fiber keçe filtre ve güç sinterlenmiş filtreler;her türlü yağ ve gaz filtreleri.

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

 

Üretim ana uygulamaları:Biyofarmasötik, yiyecek ve içecek, mikroelektronik, ince kimyasallar, su arıtma, laboratuvar ve diğer alanlar;LCD paneller, yarı iletken çipler, yüksek saflıkta kimyasallar, API'ler, suyun yeniden kullanımı, yoğuşma filtrasyonu, suyun yeniden kullanımı vb.

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 5

 

Laboratuvarımız çeşitli test olanakları ile donatılmıştır: Açıklık dağıtım cihazı, su tek geçişli test tezgahı, taramalı elektro mikroskop, bakteri yükleme laboratuvarı, çevrimiçi partikül dedektörü, diyafram test tezgahı, hava geçirgenliği test cihazı, filtre kartuşu bütünlüğü test cihazı, saha koşullarını simüle etmek için test arabası , vb. Birkaç test uzmanıyla, müşterilere hızla değişen koşullara çözümler sağlayın.

 

3000 metrekarelik 100.000 seviyemiz var Temiz odave çeşitli hassas filtre kartuşları için 10'dan fazla üretim hattı.Ürünlerin uluslararası sertifikasyon standartlarına uygun sıkı kalite kontrolü, Aynı zamanda, iyi yapılandırılmış bir üst düzey teknik Ar-Ge ve doğrulama ekibi ile donatılmış, müşterilere kaliteli ürünler sunmaktadır.

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 6

 

 

 

 

Geçmiş

Hizmet

Kurumsal kültür

 

İşletme Felsefesi: Saygı, Birlik, Mücadele, Mükemmellik

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz: TEMİZLİK ÇEKİCİNDEN GELİR

Olağanüstü beşeri bilimler ve üretim ortamına dayanarak, yeni ürün geliştirme yeteneklerini ve test yöntemini güçlendirmeye devam edeceğiz ve müşterilerimiz için iyi çözümler sunacağız.

 

Nihai Hedefimiz: Lider filtre üreticisi olmak ve insanların yaşamları için temiz bir ortam yaratmak.

 

 

Satış hizmeti

 

Tüketiciye satış öncesi, satış ve satış sonrası en iyi hizmeti vereceğiz.

 

Satış öncesi hizmet: Profesyonel iletişim, müşteri ihtiyaçlarını, uygulamaları, ürün gereksinimlerini anlama

 

Satış içi hizmet: Ürünleri müşteri ihtiyaçlarına göre tanıtın, detaylı teknik parametreler ve çizimler sağlayın.Müşteri sorularını yanıtlayın.

 

Satış sonrası servis: Müşterilere kurulum talimatını verin, kullanımda müşterilerin sorularını yanıtlayın.

 

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

1. Firmamız iyi yapılandırılmış, üst düzey teknik Ar-Ge ve doğrulama ekibi ile donatılmıştır, müşteriler için kaliteli ürünler sunar.

2. Profesyonel satış personeli, müşterileri zamanında takip ederek en iyi su arıtma çözümlerini sunar;

3. Her üretim çalışanı, ürün kalitesini ve üretim verimliliğini sağlamak için titiz ve profesyonel bir başlangıç ​​eğitiminden geçmiştir;

Çin Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

 

İletişim bilgileri