aboutus
Üretim hattı

3000 metrekarelik Arıtma Atölyesi (100.000 seviye ve 10.000 seviye) ve çeşitli hassas filtre kartuşları için 10'dan fazla üretim hattımız, dizi sargılı filtreler için 6 üretim hattımız var, müşterilerin gereksinimlerini karşılar.

Üretim sürecinin tüm sürecini takip edebilen eksiksiz kalite kontrol sürecimiz var, izleme süresi 2 yıldır, yüksek kaliteli ürünler sağlamak.

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

OEM / ODM

1. bilemek ve yurtdışında birçok şirket için OEM hizmetleri sunmak, üretimden ambalaj çeşitli gereksinimleri karşılamak.

2. Firmamız ürünlerimizin uzun vadeli istikrarı sağlamak için ses kalitesi yönetim sistemi ve kalite izleme sistemi var.

3. Müşteriler ayrıca rastgele muayene için firmamıza ya da yerleşik muayene için firmaya gelebilirler.

Ar-Ge

1. Laboratuvarımız çeşitli test olanaklarıyla donatılmıştır: Diyafram dağıtım cihazı, su tek geçişli test tezgahı, taramalı elektron mikroskobu, bakteriyel mücadele laboratuvarı, çevrimiçi partikül dedektörü, diyafram test tezgahı, hava geçirgenliği test cihazı, filtre kartuşu bütünlüğü test cihazı, test arabası Saha koşullarını vb. simüle etmek için. Birkaç test uzmanıyla, müşterilere hızla değişen koşullara yönelik çözümler sağlayın.

2. Firmamız iyi yapılandırılmış, üst düzey teknik Ar-Ge ve doğrulama ekibi ile donatılmıştır, müşteriler için kaliteli ürünler sunar.

3. Ar-Ge ve inovasyon yatırımına odaklanmak, birden fazla patent almak, farklı çalışma koşullarına uygun çeşitli filtre kartuşları ve muhafazaları tasarlamak, filtrelerin hizmet ömrünü etkin bir şekilde iyileştirmek ve müşterilerin işletme maliyetlerini düşürmek.

 

Shanghai Pullner Filtration Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri